Rękodzieła

Unikatowe, funkcjonalne, wygodne i przydatne - takie są właśnie przedmioty użytkowe oraz meble, które z euro-palet oraz innych materiałów odpadowych z recyclingu tworzymy na potrzeby i wedle uznania naszych klientów. Pozostawiamy Państwu do wyboru szeroką gamę zarówno gotowych rozwiązań jak i wzorów, które wspólnie możemy zamienić w potrzebne dla Państwa wyposażenie salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. 

Kup Czilii na Allegro

Kup Czilii na Allegro

Sowy i sówki czyli breloki, przytulanki i potykacze

Sowy i sówki czyli breloki, przytulanki i potykacze

Sowy i sówki czyli breloki, przytulanki i potykacze. Nasz mądre sowy służą Wam pomocą przy znalezieniu kluczy w torebce, trzymając otwarte na oścież drzwi by wiedza miała którędy przychodzić a kiedy Wam smutno służba swoimi miękkimi brzuszkami do przytulania i wycierania w nie łez szczęścia. Ręcznie szyte, unikatowe i jedyne w swoim rodzaju czekają na nowego właściciela.

 

od 15 do 100 zł
Krzesła, stołki i siedziska

Krzesła, stołki i siedziska

Szwedzka pisarka – Selma Lagerlöf, powiedziała kiedyś –  ” jak długo jeszcze można siedzieć i wyprawiać sobie uczty z myśli, tak długo wszystko jest dobrze!”.  Stąd pomysły na nasze stołki, krzesła i inne siedziska, by zawsze było nam dobrze, by zawsze można było świętować i by uczta ta i dla ciała i dla ducha była wygodna dzięki naszym meblom .

.

.

 

 

........................ zł
Szafki, skrzynki i stoliczki

Szafki, skrzynki i stoliczki

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę skrzynek, stolików z szufladkami i szafek, które mogą służyć nie tylko jako element ozdobny czy miejsce do postawienia domowych bibelotów ale również jako wspaniała przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów. 

 

.

….

........................ zł
Pozostałe wyposażenie wnętrz

Pozostałe wyposażenie wnętrz

Czasem w domu brakuje dodatkowego akcentu, który sprawi, że jako przestrzeń będzie bardziej wyrazisty czy bardziej przytulny. W zależności od pory roku, naszych upodobań i trendów zmieniający się wygląd mieszkania to rzecz normalna. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo dodatkowych elementów dekoracyjnych wystroju wnętrz. 

….

........................ zł

Kontakt

Czilii

Spółdzielnia Socjalna Czilii
ul. Poznańska 15/32
62-200 Gniezno
T: 459 852 547
czilii@spoldzielnie.org

Jesteśmy częścią grupy:
Rękodzieła - Czilii
spoldzielnie.org